وضعیت رایان گاسلینگ نامزد اسکار سینماگران

وضعیت: رایان گاسلینگ نامزد اسکار سینماگران ولنتاین رانندگی بازیگری غم انگیز بازیگران نامزدی سینمای رایانه

گت بلاگز اخبار حوادث چون فاسد بود و به زنها نظر بد داشت،او را کشتم ، اعتراف قاتلی که بعداز7سال دستگیرشد

در سال ٨٩ کارآگاهان جنایی استان فارس در پی گزارش یک چوپان از کشف جسد مردی جوان مطلع شدند.

اعتراف قاتلی که بعداز7سال دستگیرشد/ چون فاسد بود و به زنها نظر بد داشت،او را کشتم

عبارات مهم : اعتراف

در سال ٨٩ کارآگاهان جنایی استان فارس در پی گزارش یک چوپان از کشف جسد مردی جوان مطلع شدند.

شرق نوشت: این چوپان به پلیس گفت: گوسفندانم را جهت آیا آورده بودم که ناگهان سگ گله به سمت یک شیار رفت و پارس کرد. کنجکاو شدم و هنگامی که نزدیک رفتم دیدم پای یک انسان از خاک بیرون آمده است جهت همین عنوان را اطلاع دادم».

مأموران بعد از بیرون کشیدن جسد از زیر خاک آن را به پزشکی قانونی انتقال یافته کردند تا علت فوت مشخص شود. متخصصان در همان آزمایش های اولیه به این نتیجه رسیدند که بیش از یک هفته از فوت فرد ناشناس می گذرد و او را با شلیک گلوله به قتل رسانده اند.

چون فاسد بود و به زنها نظر بد داشت،او را کشتم ، اعتراف قاتلی که بعداز7سال دستگیرشد

درحالی که تحقیقات در مرحله مقدماتی قرار داشت و هیچ سرنخی از هویت مقتول و عامل یا عاملان قتل او وجود نداشت، مردی نزد کارآگاهان رفت و گفت: «من حدود دو هفته قبل در همان منطقه ای که جسد کشف شده است است جوانی را دیدم که سراسیمه در حال خاک ریختن در یک گودال بود».

این بیانات اگرچه توانست محدوده زمانی قتل را فاش کند ولی کمک دیگری به پلیس نکرد و کارآگاهان همچنان در تلاش بودند تا سرنخی از هویت فرد کشته شده است به دست بیاورند. در همین اثنا زنی مسن نزد کارآگاهان رفت و گفت پسرش به نام فرامرز از دو هفته پیش به نحوه مرموزی مفقود شده است هست. او که خبر کشف جسد مجهول الهویه را شنیده بود حدس می زد جنازه متعلق به فرزندش باشد. این زن بعد از مراجعه به پزشکی قانونی و رؤیت پیکر جوان کشته شده است تأیید کرد مقتول همان فرامرز هست. به این ترتیب نخستین گره این معما گشوده شد.

در سال ٨٩ کارآگاهان جنایی استان فارس در پی گزارش یک چوپان از کشف جسد مردی جوان مطلع شدند.

افسران جنایی که احتمال می دادند این جوان با انگیزه انتقام جویی شخصی کشته شده است باشد تلاش کردند فهرستی را از مظنونان احتمالی ای که با او اختلاف داشتند، تهیه کنند. این فهرست چندان طولانی نبود و معلوم شد فرامرز فقط با یکی از دوستانش به نام بابک از مدت ها قبل اختلاف داشت. ابتدا مدرکی علیه بابک وجود نداشت با وجود این، پلیس تصمیم گرفت از او بازجویی کند ولی این کار میسر نشد لیکن کارآگاهان فهمیدند بابک از وقت وقوع قتل مفقود شده است هست. این گونه بود که مشخص شد قتل به دست همین فرد رقم خورده و او بعد از ارتکاب جنایت گریخته است.

از همان وقت جست وجوها جهت یافتن متهم فراری شروع شد ولی تلاش ها فایده ای نداشت و ردی از بابک به دست نیامد تا اینکه بالاخره چندی قبل بعد از گذشت حدود هفت سال از وقوع قتل کارآگاهان به سرنخ هایی رسیدند و توانستند متهم را دستگیر کنند. بابک در بازجویی ها به قتل اعتراف کرد و گفت: «مقتول دچار فساد اخلاقی بود و به زنان نظر سوء داشت. من نمی توانستم این واکنش‌ها را تحمل کنم به همین علت تصمیم گرفتم او را بکشم بعد از اینکه نقشه ام را با شلیک یک گلوله اجرا کردم جهت اینکه سرنخی به جا نماند جسد را به منطقه ای در حاشیه یک دِه بردم و دفن کردم خودم هم محل زندگی ام را ترک کردم. در این مدت اصلا خبر نداشتم جسد پیدا شده است و پلیس در تعقیب من هست. گمان می کردم بعد از گذشت این مدت عنوان فراموش شده است است».

بنا بر این گزارش، متهم بعد از اعتراف به جرمش به بازپرس معرفی و جهت او قرار مجرمیت صادر شد.

چون فاسد بود و به زنها نظر بد داشت،او را کشتم ، اعتراف قاتلی که بعداز7سال دستگیرشد

واژه های کلیدی: اعتراف | مفقود شده | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz