وضعیت رایان گاسلینگ نامزد اسکار سینماگران

وضعیت: رایان گاسلینگ نامزد اسکار سینماگران ولنتاین رانندگی بازیگری غم انگیز بازیگران نامزدی سینمای رایانه

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری مدیر آکادمی اسکار به رسوایی اخلاقی متهم شد

«جان بِیلی» به باعث اتهامات رسوایی اخلاقی تحت بررسی و تحقیق آکادمی علوم و هنرهای سینمایی اسکار قرار می‌گیرد. 

مدیر آکادمی اسکار به رسوایی اخلاقی متهم شد

مدیر آکادمی اسکار به رسوایی اخلاقی متهم شد

عبارات مهم : تحقیقات

«جان بِیلی» به باعث اتهامات رسوایی اخلاقی تحت بررسی و تحقیق آکادمی علوم و هنرهای سینمایی اسکار قرار می گیرد.

به گزارش ایسنا به نقل از هالیوود ریپورتر، «جان بیلی» فیلمبردار کهنه کار هالیوودی که سال گذشته به عنوان سی وچهارمین مدیر آکادمی علوم و هنرهای سینمایی اسکار گزینش شد حالا با چندین مورد اتهام آزار و اذیت جنسی رو به روست و آکادمی اسکار تحقیقات در این زمینه را شروع کرده است.

کمیته ای در آکادمی اسکار به ریاست «دیوید روبین» بعد از دریافت سه مورد شکایت آزار و اذیت جنسی علیه «جان بیلی» تشکیل شده است تا این اتهامات را بررسی کند.

مدیر آکادمی اسکار به رسوایی اخلاقی متهم شد

آکادمی اسکار در این زمینه ای بیانیه ای صادر کرد: آکادمی هر نوع شکایت را به صورت محرمانه بررسی می کند تا از حقوق طرفین محافظت شود. کمیته اعضای آکادمی تمامی شکایات مطرح شده است علیه را بر اساس استانداردها و فرآیند مورد نظر بررسی و بعد از تکمیل تحقیقات نتیجه های را به هیئت مدیره آکادمی گزارش می کند. ما دیگر راجع به این پرسشها تا آخر تحقیقات اظهار نظر نخواهیم کرد.

«جان بیلی» فیلمبردار هالیوودی که جانشین «چریل بون ایساکس» به عنوان مدیر آکادمی اسکار شده است پیش از این ۱۵ سال عضو شاخه فیلمبرداری آکادمی بود. «بیلی» ۷۴ ساله که در کارنامه هنری خود فیلمبرداری آثار چون «مردم معمولی»، «ترس بزرگ»، «روز گراندهاگ»، «میهمانی سالگرد»، «قدمی درجنگل» را دارد، در سال ۲۰۱۴ جایزه یک عمر دستاورد سینمایی انجمن فیلمبرداران سینمای آمریکا را دریافت کرد ولی هیچگاه در طول دوران فعالیت سینمایی خود نتوانسته نامزد جایزه اسکار شود.

«جان بِیلی» به باعث اتهامات رسوایی اخلاقی تحت بررسی و تحقیق آکادمی علوم و هنرهای سینمایی اسکار قرار می‌گیرد. 

بسیاری از اعضای آکادمی اسکار امیدوار بودند مجددا یک زن یا فردی غیر سفید پوست ریاست آکادمی اسکار بر عهده بگیرد، زمانی که «چریل بون ایساکس» در سال ۲۰۱۳ مدیر آکادمی شد توجهات زیادی را به عنوان سومین زن و نخستین مدیر رنگین پوست این نهاد مهم سینمایی برانگیخت.

«ایساکس» در طول چهار سال ریاست در آکادمی اسکار کارها مهمی در جهت زیاد کردن تنوع جنسیتی و نژادی در میان اعضای اکادمی انجام داد و در طول این مدت «استیو مک کوئین» با فیلم «دوازده سال بردگی» در سال ۲۰۱۳ و سال گذشته نیز «بری جنکینز» با فیلم «مهتاب» که هر دو سیاه پوست بودند، اسکار عالی ترین فیلم را از آن خود کردند.

مدیر آکادمی اسکار به رسوایی اخلاقی متهم شد

واژه های کلیدی: تحقیقات | سینمایی | جایزه اسکار | رسوایی اخلاقی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz