وضعیت رایان گاسلینگ نامزد اسکار سینماگران

وضعیت: رایان گاسلینگ نامزد اسکار سینماگران ولنتاین رانندگی بازیگری غم انگیز بازیگران نامزدی سینمای رایانه

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات کلوب پرسپولیس به دنبال جذب این بازیکن سرباز

حمیدرضا گرشاسبی سرپرست کلوب پرسپولیس که دور و بر خود را حسابی شلوغ می‌بیند، قصد دارد جهت فرار از زیر فشار انتقادات شدید هواداران، با بازگرداندن امید عالیشاه، ما

کلوب پرسپولیس به دنبال جذب این بازیکن سرباز

کلوب پرسپولیس به دنبال جذب این بازیکن سرباز

عبارات مهم : بازیکن

حمیدرضا گرشاسبی سرپرست کلوب پرسپولیس که دور و بر خود را حسابی شلوغ می بیند، قصد دارد جهت فرار از زیر فشار انتقادات شدید هواداران، با بازگرداندن امید عالیشاه، مانور قدرت بدهد.

به گزارش خبرآنلاین؛ طرفداران تیم پیروزی (پرسپولیس) معتقدند با توجه به اینکه کلوب پرسپولیس از جذب بازیکن تازه محروم هست، باید مدیریت کلوب به سرعت با تمام بازیکنان حاضر در لیست این تیم، تمدیدقرارداد کند ولی گرشاسبی جهت این کار، با پرسشها زیادی از جمله عدم رضایت بازیکنان جهت تمدیدقرارداد مواجه شده است هست. او جهت آن که فشارها را کنترل کند، مترصد آن است تا با بازگرداندن قطعی امید عالیشاه، انتقادات را به پایین ترین حد ممکن برساند. ماجرای عالیشاه، کمی پیچیده شده است هست. ظاهرا مدت خدمت سربازی عالیشاه در تاریخ 19 بهمن ماه به اتمام رسیده ولی مدیران کلوب تراکتورسازی برگه ترخیص این بازیکن را به شرکت نظام وظیفه ارجاع نمی دهند و همین موضوع، مهم ترین چالش ممکن در راه بازگشت عالیشاه به پرسپولیس است.

گرشاسبی قصد دارد تا با ایجاد فضایی تازه و ادامه دادن به مذاکرات، برگه ترخیص عالیشاه را دریافت کرده و او را به عنوان نخستین بازیکن فصل آینده پرسپولیس معرفی کند. فقط در این شرایط است که گرشاسبی می تواند در بین تمام این انتقادات، نفس راحتی بکشد. او حالا بی سابقه ترین حمله از سوی هواداران به استراتژی های مدیریتی اش را تحمل می کند، انتقاداتی که حتی به دفتر وزیر ورزش نیز کشیده شد و بحث ادامه همکاری با گرشاسبی به عنوان سرپرست کلوب را در هاله ای از ابهام قرار داد.

کلوب پرسپولیس به دنبال جذب این بازیکن سرباز

واژه های کلیدی: بازیکن | بازیکنان | پرسپولیس | پرسپولیس | امید عالیشاه | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz