وضعیت رایان گاسلینگ نامزد اسکار سینماگران

وضعیت: رایان گاسلینگ نامزد اسکار سینماگران ولنتاین رانندگی بازیگری غم انگیز بازیگران نامزدی سینمای رایانه

گت بلاگز وب‌گردی تماس تلفنی پرفسور سمیعی با خانواده درسا

پروفسور سمیعی، بعد از مطالعه پرونده پزشکی کودک بابلسری،برای عمل این دختر ٩ساله اعلام آمادگی کرد.

تماس تلفنی پرفسور سمیعی با خانواده درسا

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، بهنام نامور که اوائل هفته جاری منشتر شدن فیلمی در اینترنت از پرفسور مجید سمیعی جهت انجام عمل جراحی دخترش درخواست کمک کرده بود، با اعلام این خبر به ما گفت: بعد از انتشار فیلم درخواست کمک ما از پرفسور سمیعی افراد زیادی با ما تماس گرفتند و گفتند که با پرفسور سمیعی درارتباط هستند. ما چندین مرتبه پرونده پزشکی درسا را به افراد متفاوت فرستادیم؛تا اینکه دو روز پیش منشی پروفسور سمیعی از آلمان با ما تماس گرفت .

پدر درسا در ادامه گفت: ما تصویر تمام صفحات پرونده پزشکی درسا را از طریق خبر رسان تلگرام جهت ایشان هم فرستادیم و بالاخره امروز خود پرفسور سمیعی با ما تماس گرفت.

تماس تلفنی پرفسور سمیعی با خانواده درسا

به گفته پدر درسا نامور،پرفسور سمیعی در این تماس تلفنی با اعلام آمادگی جهت انجام عمل جراحی تومور مغزی درسا گفت: متاسفانه نتیجه های آزمایشات پاتولوژی نشان می دهد که تومور از نوع بسیار بدخیم است و بعد از جراحی به فاصله چندماه دوباره رشد خواهد کرد.

بهنام نامور در ادامه از همراهی این جراح معروف تقدیر کرد و گفت: پرفسور سمیعی چندبار به ما گفتند که وظیفه انسانی ایشان حکم می کند که به درسا یاری کند و چون شرایط جسمی درسا مناسب پرواز نیست حتی اگر مورد نیاز باشد به کشور عزیزمان ایران می آید،اما تصمیم گیری راجع به انجام عمل جراحی را به ما می سپارد چراکه هم امکان بازگشت بینایی و شنوایی درسا بعد از عمل جراحی بسیار ناچیز است و هم تومور دوباره رشد می کند.

پدر این کودک بابلسری گفت: ما می دانیم که جراحی تومور عمل سنگینی است و درسا خیلی اذیت می شود از طرف دیگر به گفته پرفسور سمیعی تومور دوباره مثل قارچ در سر درسا رشد می کند،به خاطر همین هنوز تصمیمی راجع به عمل جراحی او نگرفته ایم و پروفسور هم به ما وقت داده اند تا تصمیم بگیریم.

بهنام نامور در آخر با تقدیر از همدردی و همراهی همه مردم کشور عزیزمان ایران با درسا گفت: منشی پرفسور سمیعی به ما گفتند که در این چند روز ایرانی های زیادی پرونده پزشکی درسا را جهت آنها ارسال کرده اند؛ من همینجا از همه افرادی که پیگیر بهبودی درسا بودند و با ما جهت سلامتی او تلاش کردند تقدیر می کنم و از همه می خواهم دعا کنند ما عالی ترین تصمیم را جهت او بگیریم.

پروفسور سمیعی، بعد از مطالعه پرونده پزشکی کودک بابلسری،برای عمل این دختر ٩ساله اعلام آمادگی کرد.

منبع:جام جم

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: پروفسور سمیعی | عمل جراحی | مجید سمیعی | ایرانی | پزشکی | نامور | جراحی | تومور | ایران | پرونده | همراهی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz