وضعیت رایان گاسلینگ نامزد اسکار سینماگران

وضعیت: رایان گاسلینگ نامزد اسکار سینماگران ولنتاین رانندگی بازیگری غم انگیز بازیگران نامزدی سینمای رایانه

جام‌جهانی تیتراژها

از شروع دهه 80 با شروع ساخت و پخش سریال های مناسبتی و برنامه های زنده گفت وگومحور پرمخاطب، تیتراژها به عنوان یکی از عوامل جذابیت جهت مخاطب و به تبع آن جهت خوانن..

ادامه مطلب

خلاصه پانزدهمین برنامه ماه عسل با حضور پدر و مادر بزرگ مازندرانی ۱۰۰ و ۹۶ ساله

پدر و مادر بزرگ مازندرانی ۱۰۰ و ۹۶ ساله هر هفته با دیدن ۱۶۴ عضو خانواده روحیه ارزش باز می‌شود. خلاصه پانزدهمین برنامه ماه عسل با حضور پدر و ماد..

ادامه مطلب

، شرلوک هلمز&quot، همه شاخصه های علمی &quot

تصویری که کانن دویل از “شرلوک هلمز” به تصویر کشیده هست، آمیزه ای از یک کارآگاه دانشمند، باهوش، تیزبین، بی پروا، جسور، درونگرا، وسواسی و کمی..

ادامه مطلب

برنامه اکران «لس آنجلس-تهران» قطعی نیست

تینا پاکروان کارگردان فیلم سینمایی «لس آنجلس-تهران» راجع به چگونگی اکران این فیلم به مهر، گفت: به علت وجود بحران اکران در سینما تمام فیلم های رو پرده..

ادامه مطلب

پخش مجموعه عروسکی «سوغات جنگل» در نوروز ۹۷

مجموعه عروسکی «سوغات جنگل» به تهیه‌کنندگی محمد جواد عبدالرحمانی که چند ماهی است از شبکه دوم سیما پخش می‌شود به مناسبت ایام عید نوروز با خاص برنامه‌ای ١١..

ادامه مطلب

مدیر آکادمی اسکار به رسوایی اخلاقی متهم شد

«جان بِیلی» به باعث اتهامات رسوایی اخلاقی تحت بررسی و تحقیق آکادمی علوم و هنرهای سینمایی اسکار قرار می‌گیرد.  مدیر آکادمی اسکار به رسوایی اخلاقی..

ادامه مطلب

تصاویر) + پوشش بومی زنان بولیوی (

زنان بولیویایی جهت حفظ سنت های اصیل خود و مقابله با نفوذ و گسترش نحوه پوشش غربی به هر نحو ممکن پوشش سنتی خود را حفظ کرده اند. پوشش بومی زنان..

ادامه مطلب

«بی‌حساب» به دنبال اکران نوروزی

فیلم سینمایی «بی‌حساب» به کارگردانی مصطفی احمدی و تهیه‌کنندگی سعید ملکان از گزینه‌های نوروز ۹۷ سینماست. «بی حساب» به دنبال اکران نوروزی عبارات مه..

ادامه مطلب

از کسانی که رنجیدند معذرت‌خواهی می‌کنم ، روشنگری مهدویان راجع به انتخابات و اظهارنظر جنجالی در «هفت»

محمدحسین مهدویان کارگردان «لاتاری» در گفت‌وگو با روزنامه اعتماد راجع به پرسشها بسیاری از جمله انتخابات و اظهارنظر جنجالی‌اش راجع به فردوسی صحبت کرده است. ..

ادامه مطلب